پایگاه عرضه خدمات پرسشنامه ای . . . . [ ارائه پرسشنامه ، تدوین پرسشنامه ، طراحی پرسشنامه ]

  

          این سایت اولین پایگاه عرضه خدمات ابزارسازی پژوهش به صورت تخصصی است. این پایگاه جهت مدیریت بهتر عملکرد و اثربخشی بهتر فعالیت خود و در راستای ارائه با کیفیت محصولات خود، خدمات پژوهشی خود را به صورت انحصاراً «پرسشنامه» در خدمت محققان و پژوهشگران قرار داده است. ما از همکاری همه علاقه مندان به این کار استقبال می کنیم و پذیرای هر گونه انتقاد، پیشنهاد و یا همکاری هستیم.

  

  

اهداف و شرح ماموریت

به طور طبیعی در هر پژوهش، محققین به دنبال انجام یک کار متفاوت، نو و جامع هستند و تلاش می کنند هم از نظر موضوع انتخاب شده و هم از نظر متدولوژی و هم از نظر ابزار، ایده ای نو و راهی تازه را آزمون کنند. با این حال بحث سنجش و اندازه گیری متغیرها و سازه ها، همواره دغدغه و چالش بزرگی بوده و اغلب ابهام و سردرگمی و اتلاف وقت و انرژی ایجاد می کند. از طرفی برای اندازه گیری و سنجش هر مفهوم، متغیر یا سازه، ابزارهای سنجشی (مصاحبه و پرسشنامه) نیاز است که دارای کیفیت و اعتبار مناسبی باشند تا هم مورد تایید اساتید و خبرگان قرار گیرند (روایی) و هم اعتبار و قابلیت تعمیم پذیری نتایج تحقیق را مخدوش نسازند (پایایی). در این سایت با توجه به موارد فوق، تلاش شده است مجموعه ای از ابزارهای اندازه گیری متغیرها، فراهم و در دسترس محققان قرار گیرد.

البته تعدادی از این پرسشنامه ها استاندارد بوده و برای سنجش یک سازه طراحی شده اند. بعضی از پرسشنامه ها محقق ساز بوده و نیاز به تعیین روایی و پایایی دارند. برخی نیز ناقص بوده و قابل استفاده مستقیم نیستند ولی از نظر این که تعدادی نشانگر یا شاخص برای یک موضوع معرفی می کند مناسب است. از آن جا که گاهاً محققین قصد دارند خود ابزار مناسبی طراحی کنند و نیازمند منابع، یک الگو یا نمونه کار هستند، مناسب است. گاهی نیز با ترکیب چند تا از این پرسشنامه ها می توان یک پرسشنامه جدید تدوین کرد. حتی گاهی آشنایی با روش های اندازه گیری و ارزیابی سایر محققان و طرز ساخت و الگوی ارزیابی پرسشنامه های قبلی، به ما کمک می کند کیفیت و پایایی پرسشنامه خود را ارتقا دهیم. در مجموع این سایت همه تلاش خود را می نماید تا تحقق اهداف فوق را برای محققین ارجمند فراهم نموده و منابع موجود را دسترس‌پذیرتر نماید.


در مجموع اهداف زیر در راستای بهبود روش ها و افزایش اعتبار ابزارهای پژوهش مدنظر بوده است:

1- گردآوری و ارائه انواع پرسشنامه های موجود برای سنجش هر متغیر
2- ارائه ابزارهای متنوع موجود برای سنجش یک متغیر خاص
3- دسترس پذیری به انواع و روش های متفاوت سنجش یک متغیر از دیدگاه محققان مختلف (به عنوان مهمترین اولویت و ارزش کار)

 

 

 

 

 

    

تلفن ثابت 

507 814 38 051

 

مدیر سایت : جواد توسلی

   

 

    

محقق گرامی لطفا به نکات زیر دقت فرمایید:


1-  برای خرید پرسشنامه، نیازی به عضویت نیست.

 

2-  اطلاعات اکثر پرسشنامه ها به روز است و بارگزاری اکثر فایل پرسشنامه ها انجام شده است . با این وجود با احتمال خیلی ضعیف، ممکن است اشتباهاتی در متن توضیحات پرسشنامه، و یا عدم بارگزاری فایل وجود داشته باشد که به علت کثرت پرسشنامه ها ، امری طبیعی است و لذا ممکن است برخی از پرسشنامه ها، بلافاصله دانلود نشود، یا به جای فایل Word فایل  Pdf دانلود شود. لطفا در این صورت به وسیله پیامک یا ایمیل موضوع را اطلاع دهید تا پیگیری شود. 

 

3-  گاهی مشکلاتی که در لینک دانلود پیش می آید به علت ترافیک شبکه یا سرعت کم اینترنت در برخی از اوقات شبانه روز یا در برخی از مناطق یا اختلال در سرورها است. لطفا در صورت عدم دریافت فایل از طریق ایمیل یا پیامک پیگیری نمائید تا در اسرع وقت ارسال گردد.

 

4-  اکثر پرسشنامه های موجود در سایت، پرسشنامه استاندارد نیستند و محقق ساخته هستند بنابراین در خرید پرسشنامه ها دقت لازم بعمل آورید.


5-  در صورت عدم دانلود پرسشنامه ها، لطفا ایمیل بزنید. در دو مرحله از شبانه روز حدود ساعت 14 و 24 کلیه ایمیل ها رسیدگی می شود و در این ساعات به ایمیل های شما پاسخ داده می شود. 

 

6-  کاربر گرامی بخش نظرسنجی سایت مربوط به اظهارنظر در مورد پرسشنامه ها و سایت است، و نه درخواست ها. این قسمت توسط مدیر سایت بررسی نمی شود و رسیدگی نمی شود. بنابراین حتما درخواست ها و اشکالات و مواردی که نیاز به پیگیری دارند را حتما از طریق ایمیل اطلاع دهید.

7- برای جستجوی پرسشنامه ، فقط یک کلمه را سرچ کنید و از تایپ نام کامل پرسشنامه خودداری کنید. مثلا برای جستجوی پرسشنامه در مورد " بررسی تاثیر فناوری بر یادگیری دانشجویان" اگر عبارت «تاثیر فناروی» را سرچ کنید ممکن است هیچ نتیجه ای بدست نیاید ولی اگر فقط واژه "فناوری" را سرچ کنید تعداد زیادی پرسشنامه نمایش داده می شود.

اگر به دنبال پرسشنامه ای بر اساس شماره و کد آن هستید، ابتدا به صفحه اول رفته و در آنجا با کلید ترکیبی   Ctrl    +  F   شماره یا کلمه مورد نظر را سرچ کنید.

8- یک قانون مهم در مدیریت، اصل پاسخگویی است. ما پایبند آن هستیم تا در مورد خدمات سایت و هر گونه ایراد و اشکال در آن پاسخگو باشیم. در صورت هر گونه پیشنهاد، انتقاد، اعتراض، یا . . . لطفا ایمیل بزنید تا بررسی شود.

9- چنانچه پرسشنامه ای دارید که ممکن است برای دانشجویان دیگر مفید باشد لطفا برای ما ارسال کنید.

سایت پرسشنامه ایران

تماس و پیامک

 

پرسشنامه

 

 

10- در صورتی که امکان خرید آنلاین ندارید، مبلغ پرسشنامه را به کارت زیر واریز و کد رهگیری و مشخصات فایل مورد نظر را به ایمیل بالا ارسال فرمایید.

 

شماره کارت بانک

3476    5292    6315    5894

توسلی 

 


 

تماس با ما از طریق ایمیل و تلفن زیر

مراجعه به صفحه اصلی سایت پرسشنامه.کام

www.porseshname.com

 

 

logo-samandehi