تلفن همراه جهت پیامک یا تماس ضروری

ایمیل

 

محقق گرامی لطفا به نکات زیر دقت فرمایید:


1-  برای خرید پرسشنامه، نیازی به عضویت نیست.

 

2-  اطلاعات اکثر پرسشنامه ها به روز است و بارگزاری اکثر فایل پرسشنامه ها انجام شده است . با این وجود با احتمال خیلی ضعیف، ممکن است اشتباهاتی در متن توضیحات پرسشنامه، و یا عدم بارگزاری فایل وجود داشته باشد که به علت کثرت پرسشنامه ها ، امری طبیعی است و لذا ممکن است برخی از پرسشنامه ها، بلافاصله دانلود نشود، یا به جای فایل Word فایل  Pdf دانلود شود. لطفا در این صورت به وسیله پیامک یا ایمیل موضوع را اطلاع دهید تا پیگیری شود. 

 

3-  گاهی مشکلاتی که در لینک دانلود پیش می آید به علت ترافیک شبکه یا سرعت کم اینترنت در برخی از اوقات شبانه روز یا در برخی از مناطق یا اختلال در سرورها است. لطفا در صورت عدم دریافت فایل از طریق ایمیل یا پیامک پیگیری نمائید تا در اسرع وقت ارسال گردد.

 

4-  اکثر پرسشنامه های موجود در سایت، پرسشنامه استاندارد نیستند و محقق ساخته هستند بنابراین در خرید پرسشنامه ها دقت لازم بعمل آورید.


5-  در صورت عدم دانلود پرسشنامه ها، لطفا ایمیل بزنید. در دو مرحله از شبانه روز حدود ساعت 14 و 24 کلیه ایمیل ها رسیدگی می شود و در این ساعات به ایمیل های شما پاسخ داده می شود. 

 

6-  کاربر گرامی بخش نظرسنجی سایت مربوط به اظهارنظر در مورد پرسشنامه ها و سایت است، و نه درخواست ها. این قسمت توسط مدیر سایت بررسی نمی شود و رسیدگی نمی شود. بنابراین حتما درخواست ها و اشکالات و مواردی که نیاز به پیگیری دارند را حتما از طریق ایمیل اطلاع دهید.

7- برای جستجوی پرسشنامه ، فقط یک کلمه را سرچ کنید و از تایپ نام کامل پرسشنامه خودداری کنید. مثلا برای جستجوی پرسشنامه در مورد " بررسی تاثیر فناوری بر یادگیری دانشجویان" اگر عبارت «تاثیر فناروی» را سرچ کنید ممکن است هیچ نتیجه ای بدست نیاید ولی اگر فقط واژه "فناوری" را سرچ کنید تعداد زیادی پرسشنامه نمایش داده می شود.

اگر به دنبال پرسشنامه ای بر اساس شماره و کد آن هستید، ابتدا به صفحه اول رفته و در آنجا با کلید ترکیبی   Ctrl    +  F   شماره یا کلمه مورد نظر را سرچ کنید.

8- یک قانون مهم در مدیریت، اصل پاسخگویی است. ما پایبند آن هستیم تا در مورد خدمات سایت و هر گونه ایراد و اشکال در آن پاسخگو باشیم. در صورت هر گونه پیشنهاد، انتقاد، اعتراض، یا . . . لطفا ایمیل بزنید تا بررسی شود.

9- چنانچه پرسشنامه ای دارید که ممکن است برای دانشجویان دیگر مفید باشد لطفا برای ما ارسال کنید.

انجمن پرسشنامه ایران

 

تماس و پیامک

 

پرسشنامه

 

 

10- در صورتی که امکان خرید آنلاین ندارید، مبلغ پرسشنامه را به کارت زیر واریز و کد رهگیری و مشخصات فایل مورد نظر را به ایمیل بالا ارسال فرمایید.

 

شماره کارت بانک

3476    5292    6315    5894

امیرحسین توسلی 

 


 

تماس با ما از طریق ایمیل و تلفن زیر

مراجعه به صفحه اصلی سایت پرسشنامه.کام

www.porseshname.com

 

 

logo-samandehi