تلفن جهت پیامک یا تماس در حالت ضرورت

ایمیل

info@Porseshname.com

 

محقق گرامی لطفا به نکات زیر دقت فرمایید:


1-  برای خرید پرسشنامه نیازی به عضویت نیست.

 

2-  اطلاعات پرسشنامه ها و بارگزاری فایل پرسشنامه ها به طور کامل انجام نشده است و لذا ممکن است برخی از پرسشنامه ها، بلافاصله دانلود نشود، لطفا در این صورت به وسیله پیامک یا ایمیل موضوع را اطلاع دهید تا پیگیری شود. 

 

3-  گاهی مشکلاتی که در لینک دانلود پیش می آید به علت ترافیک شبکه یا سرعت کم اینترنت در برخی از اوقات شبانه روز یا در برخی از مناطق یا اختلال در سرورها است. لطفا در صورت عدم دریافت فایل از طریق ایمیل یا پیامک پیگیری نمائید تا در اسرع وقت ارسال گردد.

 

4-  اکثر پرسشنامه های موجود در سایت، پرسشنامه استاندارد نیستند و محقق ساخته هستند بنابراین در خرید پرسشنامه ها دقت لازم بعمل آورید.


5-  در صورت عدم دانلود پرسشنامه ها، لطفا ایمیل بزنید. در دو مرحله از شبانه روز حدود ساعت 14 و 24 کلیه ایمیل ها رسیدگی می شود و در این ساعات به ایمیل های شما پاسخ داده می شود. 

 

6-  کاربر گرامی بخش نظرسنجی سایت مربوط به اظهارنظر در مورد پرسشنامه ها و سایت است، و نه درخواست ها. این قسمت توسط مدیر سایت بررسی نمی شود و رسیدگی نمی شود. بنابراین لطفا درخواست ارسال پرسشنامه را از طریق ایمیل انجام دهید.

 

 

تماس و پیامک

 

پرسشنامه

 

 

6- در صورتی که امکان خرید آنلاین ندارید، مبلغ پرسشنامه را به کارت زیر واریز و کد رهگیری و مشخصات فایل مورد نظر را به ایمیل بالا ارسال فرمایید.

 

شماره کارت بانک

 

 

 

ضمن تشکر از بازدید شما از این سایت، لطفاً نظرات، پیشنهادات و یا انتقادات خود را از طریق این فرم ارسال فرمائید. 

 

 

 


 

*  راهنمای جستجوی پرسشنامه ها

 

 جهت جستجوی پرسشنامه مورد نظر خود،  

ابتدا وارد صفحه اصلی سایت شوید،

 

سپس همزمان دو کلید Ctrl  F   را بزنید.

 

در گوشه تصویر مانیتور، کادر کوچکی باز می شود

 

در این کادر کلمه کلیدی مورد نظر را ثبت و اینتر بزنید تا پرسشنامه مورد نظر مشخص گردد.

 

مثال: برای جستجوی پرسشنامه ای با عنوان

"پرسشنامه ارزیابی و سنجش عوامل موثر بر تواناسازی زیرساختهای مدیریت دانش در سازمانهای کوچک و متوسط"

لازم نیست کل موضوع را تایپ نمایید و جستجو کنید بلکه در سایت ابتدا کلید کنترل را نگه داشته سپس کلید اف را بزنید یک کادر کوچک در گوشه مانیتور باز می شود: داخل آن فقط یک کلمه مانند "دانش" را تایپ کنید و بعد کلید اینتر را بزنید با این کار پرسشنامه های مختلف به صورت هایلایت نمایش داده می شود. اگر مجدد اینتر را بزنید پرسشنامه مرتبط بعدی نشان داده می شود و . . . .

 


 

تماس با ما از طریق ایمیل و تلفن زیر

مراجعه به صفحه اصلی سایت پرسشنامه.کام

www.porseshname.com