کاربران گرامی:

از حُسن اعتماد شما در بازدید از این سایت، صادقانه قدردانی می‌گردد، جهت اطلاع:


1-  برای خرید پرسشنامه نیازی به عضویت در سایت نیست.

2-  خرید اینترنتی سایت، فعال است. در صورت بروز مشکل در دانلود پرسشنامه خریداری شده، لطفا شماره فاکتور یا کد پرسشنامه و یا ایمیلی که در سایت ثبت کرده اید را برای ما ایمیل فرمایید تا در اسرع وقت رسیدگی شود. 

3-  برخی پرسشنامه‌ها استاندارد نیستند و محقق‌ساخته هستند. برخی اطلاعات مربوط به روایی و پایایی ندارند. تعدادی از پرسشنامه‌ها هم پاسخ‌نامه و نحوه نمره‌گذاری و تفسیر ندارند. بنابراین در خرید پرسشنامه دقت لازم بعمل آورید. مشخصه اصلی این گونه پرسشنامه‌ها این است که قیمت آنها کمتر از 2000 تومان است و فقط برای داشتن نمونه سوال مفید هستند.

4-  گاهی به علت ترافیک سایت یا کندی سرعت اینترنت، فرایند خرید با مشکل مواجه می شود و یا پس از خرید، فایل پرسشنامه ارسال نمی گردد و یا لینک دانلود فعال نمی شود. در صورت بروز این مشکلات و عدم امکان خرید یا دانلود پرسشنامه، کافیست ایمیل بزنید.  در دو مرحله از شبانه روز حدود ساعت 14 و 24 این گونه مشکلات رسیدگی می شود و به ایمیل ها پاسخ داده می شود. 

  

5- کاربر گرامی بخش نظرسنجی سایت مربوط به اظهارنظر مشتریان در خصوص کیفیت و کارایی پرسشنامه است نه برای درخواست پرسشنامه. لطفا در بخش نظرسنجی انتهای هر صفحه پرسشنامه در سایت، نظر خود را راجع به کیفیت و درجه رضایت خود را از محصولات و خدمات ارائه فرمائید. این بخش برای درخواست پرسشنامه‌ی جدید نیست و به این منظور بررسی و رسیدگی نمی شود.

لطفا درخواست ارسال پرسشنامه را از طریق ایمیل انجام دهید.

 

APA

 

 

 

راهنمای خرید و دانلود پرسشنامه

 

مرحله1) جستجوی پرسشنامه : پرسشنامه ها به دو شکل در سایت قرار دارند.

الف - گروه بندی موضوعی (برای تسهیل دسترسی به همه پرسشنامه های یک موضوع خاص) 

 ب -  لیست کلی (نمایش کل پرسشنامه ها)

 

راهنمای خرید و دانلود انواع پرسشنامه

 

 

مرحله 2) مشاهده پرسشنامه و سفارش محصول

راهنمای خرید پرسشنامه  

 

مرحله 3) ثبت ایمیل و تلفن

راهنمای خرید پرسشنامه

 

 مرحله 4)  درگاه بانک ملت را انتخاب کنید و روی پرداخت آنلاین کلیک کنید

  راهنمای خرید و دانلود انواع پرسشنامه

 

مرحله 5) در صفحه بانک مشخصات حساب و رمز دوم را ثبت کنید

انواع پرسشنامه ساخت پرسشنامه دانلود پرسشنامه مدیریت

 

 

در این قسمت تمامی کارت های بانکی عضو شتاب پذیرفته می شوند

 

 

 

مرحله 6)  پس از ثبت اطلاعات درست و انجام پرداخت آنلاین ، پیام [پرداخت موفقیت آمیز بود] نمایش داده می شود و بلافاصله لینک دانلود فعال می شود. همچنین یک ایمیل برای شما ارسال می گردد که حاوی لینک دانلود و فاکتور خرید است. پس اگر در این مرحله لینک دانلود سایت فعال نشد، کافیست به ایمیل خود مراجعه کنید. اگر باز هم مشکل دانلود مشاهده شد ایمیل بزنید تا بلافاصله رسیدگی شود.

فاکتور خرید پرسشنامه از سایت پرسشنامه.کام

 


 

 

 

 مرحله 6)  شرکت در نظرسنجی: جهت اصلاح مشکلات فنی و یا رفع نواقص در پرسشنامه ها پذیرای نظرات و پیشنهادات و انتقادات شما هستیم. خواهشمند است از طریق ایمیل یا قسمت نظرسنجی که در انتهای توضیحات هر پرسشنامه در سایت موجود است، نظرات خود را ارسال نمایید.

متشکریم

 

 

 

 

 

 

 به امید موفقیت در تمامی صحنه های علمی و تحقیقاتی

 

 

logo-samandehi